קורס מומחה לעבודות טיפול ואחזקה ברכב חשמלי היברידי

למי מיועד?

לעובדים מנוסים במרכזי השירות.
עובד המעוניין לגשת לקורס הסמכה לרכבים היברידיים, מגיש כתב הסמכה רשמי במקצועות הרכב ( מכונאות רכב, פחחות רכב, מסגרות לרכב, חשמל רכב ואוטוטק לרכבים קלים וכבדים). בחלק ממוסדות הלימוד, יכולים להתקבל גם עובדים בתחומים משיקים כגון שמאות רכב, בטיחות רכב ומכירה וקניה של רכבים, שיש ברשותם הסמכה מקצועית וניסיון רלבנטיים.

למה זה כדאי לעובד?

עובדים שמשלימים בהצלחה את הקורס זכאים לתעודת "HVE – מומחים לטיפול ועבודות ברכב", המוענקת על ידי משרד התחבורה ומוסד לימוד (מוכר ומאושר על ידי משרד התחבורה) לאחר מעבר מוצלח של בחינת גמר. מוסדות שאינם מוכרים על יד משרד התחבורה ינפקו תעודה פנימית מטעם המוסד.

תעודת ההסמכה והידע הנרכש משמשים קרש קפיצה משמעותי לעובדים המבקשים להשתלב במרכז השירות, ולהתקדם בסולם הקריירה.

למה זה כדאי למעסיק?

בשנים האחרונות אנו עדים לכניסתם של רכבים היברידיים וחשמליים לשוק הרכב, מגמה שתימשך ואף תגבר. רכבים אלו דורשים עבודות תחזוקה שונות ממה שהיה מוכר וידוע עד כה ונדרשים בעלי מקצוע מוסמכים שיוכלו לתת מענה לבעיות בתחום החשמל. עובדים שלא יעברו השתלמות זו לא יוכלו לעבוד עם רכבים היברידיים וחשמליים.

סטודנטים ומרצים מספרים

“מי שחושב שהוא נכנס לתחום הרכב כדי להחליף ברגים ושמנים, עומד להתאכזב. העולם הוא כבר עולם חדש, מדובר כאן בטכנולוגיות הכי גבוהות שיש, כך שמי לא יכול ליישר עם זה קו – אין לו מה לחפש בתחום. ”
רגב גיאמבשו
הנדסאי מכונות רכב
“מה שמרגש אותי זה העבודה בידיים, הנגיעה בגלגלים, בצ'יפים, בחיבורים – בקיצור, בחומר פיזי, חי ונושם מתחת לידיים. ”
ניסים מרואני
הנדסאי מכונות רכב
“יש איזושהי סטיגמה שענף הרכב, הוא לא ענף שאפשר להתקדם בו יותר מדי. אבל זה בדיוק מה זה – סטיגמה. ”
אורי ואג'ימי
הנדסאי מכונות רכב
“מעניין אותי להתעסק בדברים מפורקים, שבטיפול נכון הופכים למכונות שעוזרות לאנשים. מרגש אותי לראות דבר הרוס, שהופך להיות תקין. ”
אביהוא וייס
הנדסאי מכונות רכב
“בהתחלה קיבלו אותי בהרמת גבה, ושאלו אם בחורה בלונדינית קטנה ועדינה יודעת לפתוח בורג, אבל כמה שאני קטנה ככה הרצון שלי ענק, ומול זה אין אחד שנשאר אדיש. ”
מרי לוי
מכונאית רכב
“אני בעצם קיבלתי היום הוכחה, שאפשר להגיע לכל מקום, להגשים כל חלום. לא משנה כמה קשה הדרך וכמה עובדים קשה ”
רחל גרינברג
הנדסאית מכונות רכב
“עולם הרכב מרתק אותי. הכל משתנה כל כך מהר. בעוד 10 שנים לדעתי, כבר בכלל לא נראה רכבים 'ישנים', אלא כל הרכבים יהיו חשמליים. זה העולם הכי מעניין שאני מכיר, ואני רוצה להכיר אותו הכי עמוק שאפשר. ”
מוחמד עסאמנה
הנדסאי מכונות רכב
“אני מאד שמח על הבחירה שעשיתי. עם המקצוע. עם המכללה שהלכתי אליה. למדתי ממרצים טובים ואיכותיים, מרצים שעוזרים. כל בקשה ושאלה, אפשר לגשת ויעזרו לך, בסבלנות ובשיא המקצועיות. ”
ויאצ'סלב אייזימן
הנדסאי מכונות רכב
“כשמשפחות יבינו שענף הרכב הוא בחירה, לא חוסר ברירה אלא ממש בחירה מודעת בענף חזק, במקצוע מאד מכובד ועתידי – ענף הרכב ישתנה כאן מהקצה לקצה. ”
הוד סלאמה
מכונאי רכב
“ללא ספק, אנחנו עוסקים באחד התחומים היותר דינמיים ומעניינים שיש ”
פרחאת חלבי
מנהל טכני
נשארת איתנו עד כאן?
כנראה שהעתיד שלך איתנו
כל המשרות החמות
נמצאו {{searchResults.search.length}} תוצאות לא נמצאו תוצאות
שמחים לראות
אותך כאן!
שאלה?
נשמח לעזור!
אפשר לעזור לך?
הכנו לך תשובה ל(כמעט) כל שאלה, מידע ומשרות חמות.