מסלולי לימוד והכשרה

מחפשים להיכנס לענף הרכב? רוצים להשלים לימודים ולקבל הסמכה?
כאן מחכה לכם כל המידע על מגמות הלימודים השונות, קורס מכונאות רכב, תואר הנדסאי ועוד.

לימודי טכנאים והנדסאים
מחפשים ללכת עד הסוף? להשקיע ולרכוש מקצוע מתגמל לחיים? הגעתם למקום הנכון! מסלול לימודים לטכנאים והנדסאים מיועד למי שיכול להקדיש זמן ללימודים, ורוצה להיכנס לענף או לעשות קפיצת מדרגה רצינית במקצוע. בואו לבחור במסלולים שיאפשרו לכם להתקדם מהר יותר, לקבל תפקידים מעניינים וגם – ליהנות מהטבות רציניות, אם אתם חיילים משוחררים.
לימודי תעודה והסמכות
אין לכם יותר מדי זמן אבל חשק אדיר להתקדם בענף הרכב? בואו לראות מה מחכה לכם במסלולי ההסמכה ולימודי התעודה (במימון המדינה).כאן לומדים בזמן קצר אוטוטרוניקה בסיסית, אוטוטרוניקה מתקדמת (מה שנקרא בעבר סוג 1,2,3), ומקבלים הסמכות לתחומי מקצוע שונים, כמו מכונאים, יועצי שירות, מנהלי מרכז שירות ומומחים לרכב חשמלי.
תכניות מיוחדות
לאנשים מיוחדים, מגיעות תוכניות מיוחדות : ) בואו לגלות אילו תוכניות ייחודיות משלבות בין עבודה ללימודים, במימון מלא וחלקי מטעם המדינה. והבונוס? עבודה מובטחת בתום הלימודים! שווה, אמרנו כבר?

סטודנטים ומרצים מספרים

“כל הענף משתנה. לכן, גם העובדים משתנים. הרכבים הם מחשבים ממונעים ואנחנו חייבים אנשים שהם קודם כל ראש, ורק אחר כך ידיים. ”
שאבי מזרעאוי
אחראי על תחום המכונאות הדו גלגלי בבונדד של חברת מטרו מוטור
“מי שחושב שהוא נכנס לתחום הרכב כדי להחליף ברגים ושמנים, עומד להתאכזב. העולם הוא כבר עולם חדש, מדובר כאן בטכנולוגיות הכי גבוהות שיש, כך שמי לא יכול ליישר עם זה קו – אין לו מה לחפש בתחום. ”
רגב גיאמבשו
הנדסאי מכונות רכב
“מה שמרגש אותי זה העבודה בידיים, הנגיעה בגלגלים, בצ’יפים, בחיבורים – בקיצור, בחומר פיזי, חי ונושם מתחת לידיים. ”
ניסים מרואני
הנדסאי מכונות רכב
“יש איזושהי סטיגמה שענף הרכב, הוא לא ענף שאפשר להתקדם בו יותר מדי. אבל זה בדיוק מה זה – סטיגמה. ”
אורי ואג'ימי
הנדסאי מכונות רכב
“מעניין אותי להתעסק בדברים מפורקים, שבטיפול נכון הופכים למכונות שעוזרות לאנשים. מרגש אותי לראות דבר הרוס, שהופך להיות תקין. ”
אביהוא וייס
הנדסאי מכונות רכב
“בהתחלה קיבלו אותי בהרמת גבה, ושאלו אם בחורה בלונדינית קטנה ועדינה יודעת לפתוח בורג, אבל כמה שאני קטנה ככה הרצון שלי ענק, ומול זה אין אחד שנשאר אדיש. ”
מרי לוי
מכונאית רכב
“אני בעצם קיבלתי היום הוכחה, שאפשר להגיע לכל מקום, להגשים כל חלום. לא משנה כמה קשה הדרך וכמה עובדים קשה ”
רחל גרינברג
הנדסאית מכונות רכב
“עולם הרכב מרתק אותי. הכל משתנה כל כך מהר. בעוד 10 שנים לדעתי, כבר בכלל לא נראה רכבים ‘ישנים’, אלא כל הרכבים יהיו חשמליים. זה העולם הכי מעניין שאני מכיר, ואני רוצה להכיר אותו הכי עמוק שאפשר. ”
מוחמד עסאמנה
הנדסאי מכונות רכב
“אני מאד שמח על הבחירה שעשיתי. עם המקצוע. עם המכללה שהלכתי אליה. למדתי ממרצים טובים ואיכותיים, מרצים שעוזרים. כל בקשה ושאלה, אפשר לגשת ויעזרו לך, בסבלנות ובשיא המקצועיות. ”
ויאצ'סלב אייזימן
הנדסאי מכונות רכב
“כשמשפחות יבינו שענף הרכב הוא בחירה, לא חוסר ברירה אלא ממש בחירה מודעת בענף חזק, במקצוע מאד מכובד ועתידי – ענף הרכב ישתנה כאן מהקצה לקצה. ”
הוד סלאמה
מכונאי רכב
נשארת איתנו עד כאן?
כנראה שהעתיד שלך איתנו
כל המשרות החמות
נמצאו {{searchResults.search.length}} תוצאות לא נמצאו תוצאות
שמחים לראות
אותך כאן!
שאלה?
נשמח לעזור!
אפשר לעזור לך?
הכנו לך תשובה ל(כמעט) כל שאלה, מידע ומשרות חמות.